Akbulut Endüstri İnşaat

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Akbulut Endüstri İnşaat girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2014 yılında kurulmuştur.

Akbulut, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında alt yapı işlerinden konut ve hastane inşaatlarına, çevre düzenleme işlerinden baraj inşaatlarına, demiryolu inşaatlarından yol inşaatlarına kadar birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Akbulut, inşaat sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, sektöründe yüksek sayıda kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ve iş ortakları ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

Akbulut, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

Akbulut, uluslararası arenada kanıtlanmış inşaat deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Kurucu Mesajı

2014 yılında AKBULUT’ u kurarken öncelikli hedefimiz; inşaat sektöründe başarılarıyla kendini kanıtlamış ve ülkemize hizmet eden bir firma olmaktı. Geçen süre içerisinde; koyduğumuz hedeflere AKBULUT ailesi olarak başarıyla ulaştığımızı büyük bir mutluluk ve gururla görüyorum. Amacımız; tüm taahhütlerimizi olabilecek en kısa sürede, az maliyetle ve en yüksek kalite ile tamamlamak, ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak ve bunlara bağlı olarak sürekli ve daha önemlisi “güven” içinde büyümektir. Mevcut deneyim ve birikimiyle faaliyet göstermekte olan firmamız Türkiye’nin birçok şehrinde çeşitli büyüklük, nitelik ve teknik özelliklerde Raylı Sistemler, Karayolları, Tünel, Viyadük, Köprü, Çevre Düzenleme İşleri, Baraj, Gölet, Özel İşyeri ve Konutlar İnşa etmiştir/İnşa etmektedir.

Kuruluşundan bugüne geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber; inşaat sektörünün teknik donanımı yüksek, güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak ülkemizin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Bize güvenerek projelerini gerçekleştirme olanağı sağlayan yatırımcı kuruluşlara, iş ortaklarımıza ve tüm çalışanlarımızın oluşturduğu AKBULUT ailesine şükranlarımı sunarım.

 

Mehmet Ali AKBULUT

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Firma Bilgileri

Ticari Unvanı: Akbulut Endüstri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Merkez Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2785. Cadde No:68 İç Kapı No:2 Çankaya/ANKARA

Vergi Dairesi: Doğanbey V.D.

Vergi Numarası: 6110587506

Test

Form Gönderimi

Tamam

Bize Ulaşın!

Telefon

0 (312) 438 06 45

E-Posta

info@akbulutendustri.com